Zvani un pasūti: +371 2 6301100

Lietošanas noteikumi

Šie ir tīmekļa vietnes superm.lv lietošanas noteikumi.

Ēdiena pasūtīšanas nosacījumi:

Ēdienu piegādes tiek sadalīta pa zonam.

Zona 1

Kauguri, Sloka
Minimālais pasūtījums — 10EUR
Piegādes maksa — 2EUR
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem > 15EUR

Zona 2

Vaivari, Pumpuri, Valteri, Jaunķemeri, Ķemeri
Minimālais pasūtījums — 10EUR
Piegādes maksa — 3EUR
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem > 25EUR

Zona 3

Jaundubulti, Bulduri
Minimālais pasūtījums — 10EUR
Piegādes maksa — 5EUR
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem > 35EUR

Galīgā cena tiek norādīta, apstiprinot pasūtījumu.

Pasūtījuma anulēšana

Sākot no pasūtījuma apstiprināšanas brīža, pasūtījumu atcelt vai anulēt vairs nav iespējams, jo nekavējoties tiek uzsākts ēdiena gatavošanas process. Superm.lv lietotājam dod iespēju pārbaudīt pasūtījuma datus, veikt pēdējā brīža izmaiņas un apstiprināt tos. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas lietotājs ir atbildīgs par pasūtījuma apmaksu.

Nepareiza vai bojāta prece

Saņemot pasūtīto ēdienu no kurjera, lietotājam pirms parakstīšanās par pasūtījuma saņemšanu ir pienākums pārbaudīt vai prece atbilst pasūtījumam un vai nav radušies bojājumi piegādes laikā. Nepareiza vai bojāta sūtījuma konstatēšanas gadījumā, kas radies restorāna vai pārvadātāja vainas dēļ, lietotājam ir tiesības pieprasīt, lai tiktu piegādāts atbilstošs pasūtījums vai atgriezta samaksātā nauda. Superm.lv no savas puses dara visu iespējamo, lai samazinātu šādu problēmu iespējamību, bet Superm.lv nevar garantēt, ka piegādes procesā nerodas kāda tehniska vai cilvēciska kļūme, kā arī Superm.lv nevar kontrolet kurjeru darbību.

Samaksa

Visas cenas ir norādītas euro valūtā un ieskaitot PVN. Visas cenas publicētas Superm.lv vietnē ir atbilstošas restorāna piedāvātai informācijai. Jebkādas neskaidrības par cenām lūdzam klientam adresēt, sūtot e-pastu uz adresi info@superm.lv

Norēķināšanās par ēdiena pasūtījumu veidi

Naudas atgriešana

Pircējam nav tiesību izteikt nekādas pretenzijas Pārdevējam, bet Pārdevējs nav atbildīgs Pircēja priekšā:

Ļaunprātīga lietotāja rīcība

Superm.lv mērķis ir sniegt pakalpojumu, kas ļauj viegli un vienkārši pasūtīt ēdienu. Ja Superm.lv rodas aizdomas par lietotāja ļaunprātīgu pakalpojuma izmantošanu, norēķināšanos ar zagtu maksājumu karti vai viltus pasūtījumiem, Superm.lv patur tiesības atteikt pasūtījumu bez iepriekšēja brīdinājuma, kā arī nodot lietotāja datus tiesībsargājošajām iestādēm. Pircējam nav tiesību izteikt nekādas pretenzijas Pārdevējam, bet Pārdevējs nav atbildīgs Pircēja priekšā:

Privātums

Superm.lv, ir atbildīga par lietotāju iesniegto datu apstrādi un atbildīgu uzglabāšanu. Jūs varat izlasīt vairāk par mūsu privātuma politiku un datu drošību sadaļā privātuma politika.